۶ راه برای گذراندن بارداری در تابستان

685
ویکی نی نی:با اینکه شکم شما بزرگتر و بزرگتر می شود، همانطور که وارد تابستان می شوید، ممکن است  با خودتان بیگوید در این گرما زنده میمانید. اما نگران نباشید – این درست است که بارداری در تابستانی آسان نیست، اما در اینجا چند ترفند برای کاهش مشکلات وحشتناک آب و هوا در تابستان را ب شما میآموزیم
  1. کم آبی 

دریافت مایعات کافی در ماه های گرم تابستان بسیار سخت است. به طور معمول، شما باید هر روز دو لیتر مایعات شفاف بنوشید اما در تابستان نیاز دارید ۳ برابر در گرما مصرف می کنید.دکتر Lara Englebardt Metzn  ، متخصص تغذیه از نیویورک این اساسا میزانی است که شما عرق می کنید.

۲.  مخلوطی از یخ برای رفع خستگی

از آنجا که شما به طور مداوم در حال نوشیدن هستید نوشیدنیتون رو  خوشمزه کنید. از نوشیدنی مخصوص لارامیتونید استفاده کنید : آب گاز دار سرد با چاشنی آب انبه ولیمو ,انبه پراز ویتامین C و آهن است. فکر کنید که در یک ساحل گرمسیری از یک لیوان فوق العاده زیبا مثل نارگیل دارید لذت می برید.

یا، اگر شما از این نوشیدنی خوشتون نیومد متونید بستنی یخی خانگی درست کنید.لارا ترکیبی از ماست کم چرب، گردو، و زغال اخته درقالب های پپسیکل برای یک میان وعده شیرین درست کرده که حاوی H2O امگا ۳، کلسیم، آنتی اکسیدان ها و فیر هست.

بیشتر از یک یا دو قدم از خانه بیرون بروید و ارز مرطوب کننده های خنک استفاده  کنید تا زیبا باقی بماند.

۳. تورم

ادم در تابستان  و باعث می شود که ، مچ پا و پاها تبدیل به یک توده گسترده و پف کرده تبدیل شود.

رفع خستگی:پاشنه بلند نپوشید

لارا می گوید: “برای کمک به کاهش تورم، تلاش کنید تا هر زمان که بخواهید – حتی در دفتر – بی توانید مواظب پاهایتان باشید.”

میتوانید از کرم های مخصوص تورم پا در این دوران استفاده کنید برای تسکین پاها ، از شریک زندگی خود بخواهید با یک بطری روغن پاهای شمارو ماساژدهد. اگر تورم شما همچنان ادامه داشته باشد، لارا پیشنهاد می کند که آب کاسنی، کرفس، مرکبات یا ساقه های کوچک جعفری را که می تواند به عنوان دارو از دیورتیک های طبیعی باشد استفاده کنید .

۴. گرمای شدید

واضح اما واقعی:  داری بخارمیکنی گنده و چاق شدی  و بوی گند عرق  می دهید.

رفع گرما با رطوبت

آب بهترین دوست ما در این دوران است  ، پس از استخر خجالت نکشید و به شنا بروید. بعد از ظهر  کمی شنا کنید که  باعث کاهش دمای بدن می شود

شناور بودن  روی آب نیز باعث کاهش استرس در اندام های کوچک شما می شود و دست و پا زدن  یک تمرین سبک را برای شما  فراهم می کند.

به علاوه، شما این فرصت را دارید تا شکم  خود را نشان دهید!شیک و آراسته یه یک بیکینی فروشی بروید و ست های رنگارنگ بخرید . دسترسی به استخر ندارید؟  میتوانید از  استخر  پلاستیکی کودک  را استفاده کنید و کودک می تواند بعدا آن را استفاده کند. فقط حتما   هنگام خارج شدن از کرم ضد آفتاب استفاده می کنید  و برای صورت که  فوق العاده حساس اس ، حتما از کرم ضد آفتاب و آبرسان  استفاده کنید .

۵. عرق بدبو

خوب، بنابراین ممکن است در تابستان بیشتر عرق کنید,اما بهترین چیز در مورد بارداری تابستان: لباس های سبک و راحت بارداری است.

رفع خستگی: پوشیدن لباس راحت و تنفس

برای حداکثر سادگی و راحتی لباس های رنگی و رنگی شیک استفاده کنید. این کمک می کند تا شما  بیش از حد گرم نشوید  و کم  عرق کنید ، به ویژه در زیر و بین سینه خود را که به  تبخیر و بوی بد و زننده  جلوگیری میکند. در منزل تهویه مطبوع استفاده کنید  و  داخل خانه بمانید.

ترجمه توسط سایت ویکی نی نی

 

 

اگر عضو اینستاگرام هستید به جمع ویکی نی نی در اینستاگرام به بپیوندید:wikinini.com_official

 

You might also like More from author

1 Comment

Leave A Reply

Your email address will not be published.

کپچا *