کرم سفت کننده سینه سینره

242
کرم سفت کننده سینه سینره

بافت سینه یکی از بافت هایی است که عضله ای برای نگه داشتن آن وجود ندارد. این بافت عمدتا از غدد چربی تشکیل شده است و پوست و بافت همبند تنها نگه دارنده های آن هستند. بافت همبند از پروتئین های رشته ای مانند کلاژن و الاستین تشکیل شده است و هرگونه کاهش در تولید این پروتئین ها، باعث کاهش قابلیت ارتجاعی و استحکام این بافت می شود. عوامل مختلفی باعث شل شدن پوست و افتادگی سینه ها می شوند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می شود:

  1. تغییرات وزنی متناوب: چون بافت سینه ها از چربی تشکیل شده است؛ از دست دادن شدید وزن، در سینه ها به شکل افتادگی و شل شدگی بروز می کند.
  2. بارداری: در این دوران تغییرات هورمونی و گاه افزایش وزن کنترل نشده، سبب افزایش حجم سینه ها می شود. پس از طی کردن این دوران و با بازگشتن بدن به شرایط طبیعی، سینه ها دچار شل شدگی و افتادگی می شوند.
  3. کشیدن سیگار: هر سیگار مقادیر زیادی رادیکال های آزاد وارد جریان خون می کند. به این ترتیب رادیکال های آزاد به همراه مواد سمی موجود در آن باعث کاهش میزان الاستین پوست و به دنبال آن قابلیت ارتجاعی پوست، از جمله پوست سینه ها می شود.
  4. انجام حرکات ورزشی بدون نگه دارنده مناسب.
  5. افزایش سن: با افزایش سن، تولید کلاژن تا میزان چشمگیری کاهش می یابد. کاهش تولید کلاژن در بافت سینه سبب شل شدگی و افتادگی آن می گردد.

به منظور جلوگیری از ایجاد این علائم علاوه بر رعایت نکات بالا، استفاده از کرم های محکم کننده سینه که دارای ترکیبات موثر و مطمئن باشند نیز تاثیر فراوان دارد.

کرم سفت کننده سینه
کرم سفت کننده سینه

کرم سفت کننده سینه سینره حاوی پپتیدهای موثر و موادی با منشاء بیوتکنولوژی است. این مواد با مکانیسم های خاصی باعث افزایش قابلیت ارتجاعی و استحکام بافت سینه می شوند. استفاده از فاکتورهای رشد سلولی و مواد ضدچروک و بازسازی کننده پوست در این محصول سبب افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود و در نتیجه استحکام پوست به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.کرم سفت کننده سینه سینره دارای خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی است و ساختار سبک و جذب سریع آن از لک شدن لباس پس از استفاده جلوگیری می نماید.

 

ترکیبات موثر در کرم سفت کننده سینه سینره

  • پروتئین های تخمیری سویا: این عصاره حاصل فناوری بیوتکنولوژی می باشد و سرشار از فاکتورهای رشد سلولی و موادی است که متابولیسم سلول ها را افزایش می دهند. این ماده جایگزین مناسبی برای تولید فاکتورهای رشد سلولی است که با افزایش سن کاهش می یابند.
  • مجموعه پپتیدی (پالمیتوئیل الیگوپپتید): این مجموعه از دو پپتید تشکیل شده است که یکی از آنها شبیه یک قطعه از کلاژن است و باعث افزایش تولید کلاژن توسط سلول های پوست می شود و دیگری، شبیه یک قطعه از الاستین است و موجب تحریک مکانیزم های ترمیم پوست و افزایش فعالیت فیبروبلاست ها و در نتیجه تولید تمامی پروتئین های ساختمانی پوست از جمله الاستین می گردد. مجموعه این دو پپتید سبب نوسازی و ترمیم پوست و بهبود خواص مکانیکی پوست می شود.
  • روغن جوجوبا: این ماده از دانه گیاه Simmondsia Chinensis به دست می آید و به عنوان یک مرطوب کننده و نرم کننده موجب بهبود انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی پوست می شود . روغن جوجوبا حاوی توکوفرول طبیعی می باشد و خاصیت آنتی اکسیدانتی قوی دارد.
  • فیتواسکووالان: این ماده یک روغن گیاهی مشتق از زیتون می باشد که از نظر ساختار و وزن مولکولی شبیه لیپیدهای پوست است. این روغن مانع از دست رفتن رطوبت پوست می شود و نرمی و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهد. همچنین یک حامل خوب برای ورود سایر مواد مغذی به درون پوست است.

You might also like More from author

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.