چه زمان باید به بیمارستان بروید؟

146
ویکی نی نی به نقل از میگرا وب: در سوئیس، بسیاری از زنان در بیمارستان وضع حمل میکنند. تعداد کمی تصمیم به زایمان در خانه یا در یک مرکز زایمان میگیرند. علاوه بر این، حق انتخاب وضعیت ها و فنون مختلف زایمان را دارید.
در مورد انتخاب محل زایمان با دکتر یا مامای خود صحبت کنید. آنها می توانند در انتخاب شما را راهنمایی کنند. اگر شک دارید، آنها شما را همیشه توصیه به زایمان در بیمارستان میکنند.
ثبت نام در زایشگاه
پزشک یا ماما که در دوران بارداری و زمان تست حاملگی به او مراجعه میکنید به زایشگاه مورد انتخاب شما اعلام میکند. شما می توانید از زایشگاه و اتاق زایمان قبل از تاریخ زایمان دیدن کنید تا ایده داشته و با محیط بیگانه نباشید.
چه زمان باید به بیمارستان بروید؟ 
وقتی که شما شروع به احساس انقباضات کردید و یا اگر آب از دست داده اید، باید با زایشگاه مورد انتخاب خود تماس گرفته و سوالات خود را از مامای حاضر در محل بپرسید. او به شما میگوید اگر شما باید بلافاصله به بیمارستان یا درمانگاه منتقل شوید یا هنوز می توانید اندکی در خانه بمانید.
حضور شریک زندگی یا فرد مورد اعتماد 
اگر می خواهید همسرتان و یا فرد مورد اعتمادتان میتواند در زمان تولد حاضر باشد.
حضور یک پزشک 
اگر وضع حمل بدون عوارض و سختی باشد، توسط ماما انجام میگردد. در صورت زایمان در بیمارستان، دکتر معمولا در مرحله نهایی زایمان حاضر خواهد بود.
در صورت زایمان در خانه یا مرکز زایمان، هیچ دکتری در محل نخواهد بود. در صورت بروز مشکلات، مادر باید به بیمارستان منتقل شود.

You might also like More from author

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.