عجیب ترین زایمان ها در عجیب ترین مکان ها!

162
عجیب ترین زایمان ها در عجیب ترین مکان ها!

تولد روی درخت
خانم شیندز آخرین روز هایبارداری اش را می گذراند. یک روز مانند همیشه در منطقه روستا یی اش در موزامبیک، مشغول انجام دادن کار های روزمره اش بود که ناگهان سیلی برق آسا از راه رسید و همه جا را فرا گرفت، سیلی که همراه خود تمساح هم آورد. او با دیدن تمساح تنها راه چاره اش را بالا رفتن از درختی دید و به سرعت خود را به بالای آن رساند تا سیل و موجودات وحشتناکش به او صدمه ای نرسانند. زن بیچاره چهار روز بالای درخت بدون آب و خوراک باقی ماند و با مرگ دست وپنجه نرم می کرد. در این زمان هر لحظه برای شیندز به مانند یک قرن می گذشت و هیچ کس نمی دانست که او بالای درخت میان انبوهی از آب گرفتار شده است. روز چهارم پس از جاری شدن سیل، دردی تمام وجود شیندز را فراگرفت. او می دانست که تا لحظاتی دیگر نوزادش به دنیا می آید، برای همین محکم به شاخه های درخت چسبید و پس از کمی تقلا دخترش رزیتا به دنیا آمد. شیندز بسیار خسته و درمانده بود و با خود می اندیشید که به پایان زندگی اش نزدیک است اما تولد نوزادش به او قدرت بیشتری بخشیده بود تا سرانجام هلی کوپتر امداد، آنها را روی شاخه های درخت پیدا کرد و نجاتشان داد.

تولد در مسابقه بوکس
پاملا واگتس ۱۷ ساله خود را برای مسابقه بوکس مقابل حریفش آماده کرده بود و روز مسابقه قدم به رینگ گذاشت اما نمی دانست که هفت ماهه باردار است. پس از اینکه روی رینگ ضربه ای محکم به او وارد شد، ناگهان دچار درد شدید شد و در کمال تعجب، کودکی به دنیا آورد. همسر پاملا در گفت وگو با خبرنگاران گفت که او مدتی چاق و سنگین شده بود اما هرگز آنها تصور نمی کردند که قرار است پدر و مادر شوند.

تولد در رستوران

بیشتر مادر ها ماه ها انتظار می کشند تا کودکی به دنیا آورند اما دانیل میلر فقط چند دقیقه انتظار کشید! میلر مثل همیشه به رستورانی در نزدیکی محل کارش رفت و هنوز چند لحظه ای نگذشته بود که او کمی احساس درد و ناراحتی کرد و رفته رفته حالش بد شد و به اتاق استراحت رفت. همکارش جینی که نگرانش شده بود به دنبالش رفت و جویای حالش شد. حال خانم میلر اصلا خوب نبود و دردی عجیب در ناحیه شکمش حس می کرد. مسلما یک درد عادی نبود. او همان طور از درد می لرزید که ناگهان درد های شدید او در ناحیه شکم آغاز شد. جینی آنچه را که می دید نمی توانست باور کند. میلر یک نوزاد به دنیا آورده بود و وی تا آن لحظه نمی دانست که دوستش باردار است. جینی با اورژانس تماس گرفت و امدادگران فورا میلر و نوزاد پسرش را که بعد ها آستین نام گرفت به بیمارستان رساندند.

تولد در مترو
زن باردار وقتی روی سکوی متروی لندن منتظر قطار بود، درد زایمانش شروع شد. پزشکان امداد به سرعت در محل آماده شدند اما وقت کافی برای آنکه او را به بیمارستان برسانند وجود نداشت؛ بنابراین پزشکان خودشان دست به کار شدند و در اتاق سرپرست مترو، نوزاد را که دختر بود سالم به دنیا آوردند.روزانه میلیون ها نفر از متروی لندن استفاده می کنند و در تاریخ ۱۲۵ ساله مترو لندن این زن دومین نفری بود که در آنجا فرزندی به دنیا آورد.

تولد در خط پایان
امبر میلر دونده دوی ماراتن، کودک دومش را باردار بود و ۳۲ هفته از بارداری اش می گذشت که نتوانست از مسابقه ماراتن شیکاگو صرف نظر کند و با وجود بارداری، قدم به روی خط شروع مسابقه گذاشت و ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۱۵ ثانیه دوید! او توانست به خط پایان برسد و اگرچه بهترین رکورد او محسوب نمی شد اما با این حال خوشحال بود که توانسته رکورد شوهرش را بزند. در پایان مسابقه او خوشحال از این موفقیت، یک گاز به ساندویچش زد که ناگهان دل درد شدیدی به جانش افتاد و قبل از اینکه بفهمد چه شده و مجال رفتن به بیمارستان پیدا کند، دخترش به دنیا آمد.

You might also like More from author

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.