جدیدترین رویکرد برای بهتر شدن نتایج IVF

186
جدیدترین رویکرد برای بهتر شدن نتایج IVF

Infertility

IVF به لقاح آزمایشگاهی گفته میشود که در آن از زن سلولهای بالغ گرفته شده و با اسپرم مرد در خارج از بیدن لقاح میابد و رویان حاصل برای ادامه بارداری طبیعی در رحم زنی که از آن سلول گرفته شده یا زن دیگری ک

ویک نی نی:براین اساس پروتکل های درمانی در هر بیمار، تنها پس از بررسی اولیه سیکل طبیعی فرد و با شناخت خصوصیات پایه و اختلالات احتمالی مداخله گر در روند لانه گزینی جنین در رحم به طور اختصاصی برای هر بیمار طراحی می شوند.

بر اساس مطالعه ای که نتایج آن به صورت کامل در اولین کنگره بین المللی تولید مثل ارائه خواهد شد، عوامل مؤثر بر لانه گزینی که می تواند به بهبود نتیجه سیکل های لقاح خارج رحمی (IVF) کمک کند، بررسی شده است.

در این مطالعه عوامل مؤثر بر لانه گزینی از قبیل وضعیت بلوغی تخمک، کیفیت اندومتر و فاکتورهای مؤثر در ارتباط بین آندومتر و جنین از نظر زمان بندی و سطح مناسب هورمون های پایه و تحریک شده هر کدام می تواند به بهبود نتیجه سیکل های درمانی برای زوجین نابارور کمک نماید.

براین اساس پروتکل های درمانی در هر بیمار، تنها پس از بررسی اولیه سیکل طبیعی فرد و با شناخت خصوصیات پایه و اختلالات احتمالی مداخله گر در روند لانه گزینی جنین در رحمبه طور اختصاصی برای هر بیمار طراحی می شوند.

گفتنی است که اطلاعات تکمیلی این مطالعه،در اولین کنگره بین المللی تولید مثل که همزمان با اولین جشنواره برترین های حوزه تولید مثل از تاریخ ۲ الی ۴ خرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار خواهد شد، ارائه می گردد.

لازم به ذکر است این کنگره از ۱۷ امتیاز بازآموزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی و حوزه های علوم پایه پزشکی برخوردار می باشد.

 

 

منبع:انجمن علمی جنین شناسی

گردآورنده مطلب : مادرانه

You might also like More from author

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.