بررسی استفاده از آخرین متدهای درمان ناباروری

156
بررسی استفاده از آخرین متدهای درمان ناباروری

ویکی نی نی:دبیر علمی کنگره پزشکی تولید مثل از برگزاری شانزدهمین کنگره در این رابطه طی ۱۱ تا ۱۳ شهریور ماه در سالن همایش‌های رازی تهران خبر داد و گفت: در این کنگره مکانیزم‌های تعیین جنسیت و استفاده از آخرین متدهای درمان ناباروی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، فرید دادخواه در نشست خبری که به منظور برگزاری شانزدهمین جشنواره و کنگره بین‌المللی رویان برگزار شد، اظهار داشت: شانزدهمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل با حضور متخصصان ارولوژی، زنان و زایمان، کارشناسان ارشد مشاوره مامایی، علوم آزمایشگاهی برگزار می‌شود.

وی افزود: محورهای مباحث در این کنگره استفاده از آخرین متدهای درمان ناباوری، به روز رسانی روش‌های درمانی بیماران به پاسخ ضعیف تخمدانی، مکانیزم تعیین جنسیت گناد، است. همچنین بررسی تاثیر آرام‌سازی بر اضطراب زنان ناباور تحت درمان با روش‌های کمک درمانی و یافته‌های جدید مولکولی در این کنگره مورد بحث قرار می‌گیرد.

دبیر علمی کنگره پزشکی تولید مثل، ادامه داد: روش‌های جدید حفظ باروری در بیماران مبتلا به سرطان پروتکل‌های تحریک کنترل شده تخمدان در بیماران مبتلا به سرطان و همچنین تکنیک‌های جراحی برای پیوند بافت جهت حفظ باروری در این کنگره مورد بررسی و بحث قرار خواهد گرفت.

دادخواه با اشاره به آمار مقالات شانزدهمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل و دهمین سمینار پرستاری و مامایی در پزشکی تولید مثل، گفت: از ۵۱۵ مقاله رسیده به دبیرخانه کنگره ۳۱۵ مقاله مرتبط با شانزدهمین کنگره بین‌المللی پزشکی و بیولوژی باروری و دهمین سمینار پرستاری و مامایی است که از این تعداد ۷۲ مقاله ارائه می‌شود.

doctor woman offering medical advices to a young couple in office

وی با بیان اینکه در این کنگره ۱۱ کانال علمی ارائه خواهد شد، افزود: ۱۹۴ مقاله نیز به صورت پوستر پذیرفته شده است و بیش از ۳۰ درصد مقالات خارجی هستند که از کشورهایی مانند آمریکا، چین، انگلستان، استرالیا، ژاپن، کانادا و مصر ارائه شده است.

دبیر علمی کنگره پزشکی تولید مثل، اظهار داشت:‌ تعداد مدعوین خارجی این کنگره ۱۲ مدعو از کشورهای استرالیا، آمریکا، فرانسه، کانادا، اتریش و اسپانیا و …. است.

دادخواه اضافه کرد: کشت جنین جوجه در پوسته‌های اجاره‌ای، پیش‌کنگره حفظ باروری در بیماران مبتلا به سرطان، سونوگرافی کالرداپلر در ارزیابی ناباوری مردان همچنین مراقبت‌هایی پریناتال در روش‌های کمک باروری از جمله موضوعاتی است که در کارگاه‌های جنبی کنگره شانزدهم تولید مثل بیان می‌شود.
وی در ادامه گفت: آزمایش ژنتیکی قبل از لانه‌گزینی مباحث کاربرد تصویربرداری در باروری فرآیند توجیه روش‌های کمک باروری در نظام بهداشتی ایران همچون روند حقوقی و اخلاقی همچنین تدوین و اعتبارسنجی پرسشنامه نگرش‌سنجی پیرامون اهدای تخمک در شانزدهمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل که ۱۱ تا ۱۳ شهریور در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود مورد بحث قرار خواهد گرفت.
منبع: سلامت نیوز

You might also like More from author

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.