آرامش داشته باشید و حاملگی خوبی داشته باشید

210

طبیعی  است در مورد حاملگی  و آنچه می ‏خواهد روی  دهد مضطرب باشید ــ زایمان و لیبر و رفتن به خانه با کودکتان – اما مهم این است که با این اضطراب‏ هایی که دارید خوب برخورد کنید و حاملگی خوبی داشته باشید. در بحث زیر راهنمایی ‏هایی برای کمک به شما در انجام این کار وجود دارد.

اگر شخصی  به شکم شما ضربه ‏ای وارد کرد ناراحت نشوید. کودک شما در کیسه آمنیون داخل رحم شما به خوبی محافظت می ‏شود، پس ضربه نباید شما را نگران کند.

موردی ندارد که اشیا را بلند کنید. فقط چیزهای سنگین بلند نکنید. خرید خود را از فروشگاه حمل کنید اما از بلند کردن چیزهای سنگین خودداری کنید.

شما نباید در مورد استفاده از کامپیوتر نگران باشید یا موبایل یا مایکروویو یا عبور از قسمت کنترل بدنی  هواپیمایی مضطربتان کند. هیچ ‏یک از این دستگاه‏ها ارتعاشات مضری ندارند که بتواند به شما و کودک در حال رشد شما صدمه وارد کند.

رنگ کردن یا فر کردن مویتان موردی ندارد. مواد شیمیایی ‏ای که در این کارها بکار می ‏رود برای شما ضرری ندارند. اگر چه، اگر بخار آنها شما را دچار تهوع کند، صبر کنید تا این بوها شما را آزار ندهد و موی خود را رنگ یا فر کنید.

از همسر خود بخواهید از شما در زمانی  که حامله هستید عکس‏هایی بگیرید. زمانی که به آنها رجوع کنید برایتان جالب خواهد بود و به یاد می ‏آورید که زمانی چقدر بزرگ شده بودید.

حتی  اگر احساس روابط جنسی را ندارید، لباس زیبایی بپوشید. این امر به شما کمک می ‏کند تا احساس زیبایی  کنید. برای  افزایش راحتی سینه ‏هایتان از پستان‏ بندهای خواب استفاده کنید. زمانی که می ‏خوابید آنها را بپوشید، آنها می ‏توانند از سینه ‏های دردناک شما محافظت کنند.

پای خود را مالش دهید. کفش‏ های  راحت و خوب بپوشید. از یک ماساژ پا استفاده کنید. وقتی پایتان دردناک است آنها را خیس کنید و از کرم پا برای کمک به نرم نگه‏داشتن پوست پای خود استفاده کنید.

 

You might also like More from author

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.